Славско инфо Славское Тростян
Про Славсько

Житло, ціни

Харчування

Що подивитись

Розваги

Катання на лижах

Інформаційний проект про курорт "Славський".

Актуальна і корисна інформація для тих, хто бажає відпочити в Карпатах. Опис туристичних можливостей Славська: готелі і бази відпочинку, приватний сектор: котеджі і садиби, гірськолижні схили і підйомники, ресторани, транспортні послуги, місця відпочинку і розваг, фотогалерея.

Погода в Славском

погода на 15 діб

Славсько (Славське) – прекрасний курорт Українських Карпат.

Славське КарпатиПриродне розташування хребтів Бескидів і Горганів довкола Славська створили унікальний місцевий мікроклімат. Прекрасні ландшафти з вічнозеленими хвойними лісами є основою повноцінного відпочинку і оздоровлення.

Завдяки красі вершин, що зачаровують, могутнім лісам, чистому повітрю, а також розвиненій інфраструктурі, відпочинок в Славську став одним з найпривабливіших варіантів зимового і літнього відпочинку в Карпатах.

Славське Тростян Гірськолижний туризм – один з найпопулярніших напрямків у сфері активного зимового туризму. Гірськолижний курорт Славсько – один з найпопулярніших курортів Українських Карпат.

Гірські лижі, Славсько – це просто казка для любителів активного відпочинку. Причому на відпочинок в Славсько можуть сміливо відправитися як професіонали, так і ті, хто ще жодного разу не ставав на гірські лижі. Славсько – це просто знахідка для всіх! Славсько – це траси різного ступеня складності, спуски на будь-який смак.

Відпочинок в КарпатахВідпочинок в Карпатах влітку і в міжсезоння - неабияка атмосфера – чистота повітря, зелень пейзажів, велич гір, усамітнення, тиша та благодать… Гуляй по лісах, горбах і гірських вершинах, збирай гриби і ягоди. Катайся на конях, велосипедах, можна також кататись на Бтр-ах, займатися парапланерізмом, полюванням, рибалкою...

Славсько квадроциклиЕкстремальний відпочинок - подорожі на квадроциклах в Славську. Якщо Ви нудьгуєте, прагнете гострих відчуттів, є відмінний спосіб повеселитися з друзями - відправитися в пригодницьку подорож на квадроциклах по навколишніх лісах Славська.

Кам'янецький водоспадКарпати – це можливість у будь-яку пору року знайти собі заняття за смаком!
Відправляйся на екскурсії до водопадів і озер. В окрузі Славська є багато цікавого: скелі Довбуша, диво природи джерело «Писана криниця», озеро Хащованське, каскад водоспадів Кам'янка, водоспад Шипіт, фортеця Тустань...

Славсько має досить розвинену інфраструктуру.

Славське туристична карта

Славсько, ресторан Максим
Славсько ресторан Максим
Славсько, готель "Перлина Карпат"
Славсько готелі

До Ваших послуг багаточисельні бази відпочинку, готельні та оздоровчі комплекси, приватні садиби. Працюють магазини, ресторани, кафе. Немає проблем з транспортом. Славсько має зручне залізничне з'єднання. Практично у будь-якого господаря є свій УАЗ. Висококласні водії Славська доставлять Вас в призначений пункт, до підйомників, безпечно прокатають Вас крутими гірськими живописними схилами Карпат. Існуючі гірськолижні траси в смт. Славсько сьогодні обслуговуються двома канатно-кресельнимі дорогами і 18 бугельними підйомниками. Також працює велика кількість прокатних пунктів і магазинів із спорядженням.

Курорт Славсько стає культурним центром Карпат.

Тут проходять Рок-фестівалі, художні пленери. У відпочиваючих з'явилась можливість придбати на згадку про курорт живописну картину, замовити портрет з натури і по фотографії - чи не насолода!

Арт Галерея "МАКСИМ" чекає Вас по адресу: вул. Привокзальна, 23
Галерея працює з 8.00 до 20.00
Арт-галерея Максим
Славсько художня галерея
Продаж картин Славське
Замовити портрет в галереї

Відкрийте для себе красу і велич Карпат! Час відпочивати і насолоджуватися!!!

Реклама

Фотогалерея

Довідка

Як доїхати

Корисно знати